Jasseron ketting zilver
Mooie jasseron ketting zilver, de ketting is zilverkleurig dus niet echt zilver. De schakels van de jasseron zijn 4mm in diameter en 1mm dik. Deze ketting is ook verkrijgbaar in het goud kleurig. De zilveren ketting wordt geleverd per meter, heb je langere stukken nodig dan kun je de ketting makkelijk weer aan elkaar zetten met behulp van tangetjes.
Deze jasseron ketting zilver is een mooie fijne ketting die je makkelijk kunt verwerken tot mooie sieraden. Je kunt deze ketting ook als verleng kettinkje gebruiken al zijn de schakels niet heel groot.
Tip:
Maak in een hand om draai leuke naam armbandjes voor volwassen en kinderen met zilveren ketting of gouden ketting. De vierkante letterkralen passen perfect op deze kettinkjes. Weet je niet goed hoe je dit moet aanpakken kijk dan naar deze werkbeschrijving.