Handvaten siliconen mal. Deze mal kan worden gebruikt voor het maken van resin art handvaten waar je epoxy in kunt gieten, Je kunt er kleurpigmenten aan toevoegen, kleine pareltjes of sterretjes. Ook is het leuk om er droogbloemetjes in te gieten. Als je iets met droogbloemen gaat maken moet dit altijd in 2 x gegoten worden, de bloemen gaan namelijk drijven. Alles wat op water drijft gaat in de epoxy ook drijven.
In onze kralenwinkel is ook een bloemenpers te bestellen met een licht houten kaft met hersluitbare metalen ringen en 20 blanco pagina’s van 120 gram. Twee brede elastische banden zijn inbegrepen die rond de pers worden geplaatst voor extra druk. De pers is 21cm lang, 14.8cm breed en 1cm diep.
Deze bloemenpers is bij uitstek geschikt voor het maken van droogbloemetjes, die je kunt gebruiken voor het maken van resin art artikelen in de siliconen mallen voor epoxy giethars, die ook in onze kralenwinkel te koop zijn. De bloemenpers is online te bestellen voor 11.95 euro per stuk.
De handvaten zijn geschikt om ze in een siliconen dienbladmal van 33.8cm of in een grote mal van 45mm breed te zetten.
De dienbladmal kun je dan op dezelfde manier gieten als de handvaten. De binnenmaat van de mal is 15cm lang en 15mm breed.
De mal moet goed stofvrij bewaard worden. Als je de epoxy goed afgewogen hebt en het netjes uithard hoef je de mal niet eens schoon te maken. Eventueel kan dit wel met gewoon lauw water. De mal is online te bestellen voor 8.95 euro.
Handvaten Siliconen mal
€ 8,95
Flexibele en herbruikbare handvatenmal. Er zit een laagje in dat slijt bij het gebruik van de mal. De mal is niet geschikt voor in de oven en in de vaatwasser.
32 op voorraad